رویه‌ی ارسال کالا
تحویل در شهرکرد و بروجن

تمامی سفارش‌های شهرکرد و بروجن توسط واحد ارسال فروشگاه اینترنتی نویان طب توزیع می‌شوند و امکان پرداخت مبلغ سفارش به صورت آنلاین وجود دارد.

سفارشات ثبت شده در نویان طب ظرف ۲۴ ساعت کاری در بازه‌های زمانی ۴ ساعته تعیین شده توسط شما (از ۹ صبح تا ۹ شب) تحویل داده خواهند شد.

در صورت پرداخت مبلغ سفارش به صورت آنلاین، هزینه ارسال مبلغ ثابت ۲۴ هزار تومان خواهد بود و در شرایطی که مبلغ سفارش بالای ۴۵۰ هزار تومان باشد، هزینه ارسال رایگان خواهد شد.

تحویل در سایر شهرها
به طور کلی دو رویه ارسال برای شهرستان‌ها در نویان طب وجود دارد:

ارسال به آدرس دقیق مشتری ارسال به دفتر باربری شهر مشتری
پرداخت هم به صورت آنلاین و هم حضوری پرداخت به صورت آنلاین
امکان رهگیری کالا از طریق پنل تماس از دفتر باربری جهت تحویل کالا

در صورت انتخاب پست به عنوان روش ارسال، توجه داشته باشید که اگر مبلغ سفارش را آنلاین پرداخت کنید بین ۳۰ تا ۴۰ درصد از هزینه ارسال توسط پست کاسته خواهد شد و بدین ترتیب می‌توانید در هزینه‌ها صرفه جویی نمایید (هزینه ارسال از طریق پست منطبق بر تعرفه‌های رسمی اداره پست می‌باشد).

پیشنهاد نویان طب به پزشکان و همکارانی که خرید‌های با حجم بالا انجام می‌دهند این است که روش باربری را به عنوان نحوه‌ی ارسال انتخاب کنند به این دلیل که تعرفه‌های پستی برای سفارشات حجیم (معمولا بالای ۱۰ کیلوگرم) اقتصادی نیست.

به این نکته توجه فرمایید که فاصله زمانی ثبت سفارش تا تحویل کالا برای شهرستان‌ها بین ۱ تا ۴ روز کاری خواهد بود.

پرداخت آنلاین

امکان پرداخت آنلاین برای تمامی سفارشات وجود داشته و توصیه می‌شود جهت تسریع فرآیند سفارش از پرداخت آنلاین استفاده شود.

مواردی که جهت انجام پرداخت آنلاین به آن نیاز دارید:

شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت)
رمز دوم کارت (برای خرید آنلاین لازم است رمز دوم کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. جهت انجام این کار، به دستگاه‌های خودپرداز بانک صادرکننده کارت مراجعه، کارت را وارد دستگاه کرده و در قسمت عملیات رمز، رمز دوم کارت بانکی خود را انتخاب و فعال کنید)
CVV2 (کدی ۳ یا ۴ رقمی است که پشت و یا روی کارت بانکی درج شده است و به عنوان کد امنیتی در پرداخت‌های آنلاین کاربرد دارد)
تاریخ انقضا (تاریخ انقضا کارت بانکی بر روی آن درج شده است)
7 روز ضمانت ارجاع کالا
خرید اینترنتی با تمام مزایایی که دارد امکان مشاهده و بررسی فیزیکی را از خریداران سلب می‌کند. به همین دلیل امکان بازپس فرستادن کالا در چارچوبی خاص در نظر گرفته شده است.

توجه داشته باشید که امکان باز پس فرستادن تمامی کالاها در صورت گذشت کمتر از ۷ روز از تحویل کالا به شما و همچنین عدم استفاده‌ی از آن‌ها وجود دارد.

در چه شرایطی هزینه بازپس فرستادن کالا بر عهده نویان طب است؟
در صورتی که مغایرتی میان کالا هماهنگ شده با واحد فروش و کالای ارسال شده وجود داشته باشد (خواهشمندیم توجه داشته باشید که دسته‌ای از کالاهی موجود در وب سایت بر اساس کشور سازنده به فروش می‌رسند).

در صورت وجود نواقص ظاهری یا عملکردی در دستگاه‌های مصرفی و یا انقضای تاریخ مصرف کالاهای مصرفی پزشکی، هزینه بازپس فرستادن کالا در مواردی غیر از شرایط گفته شده در بالا بر عهده مشتریان عزیز است.

توجه داشته باشید که در مورد کالاهای مصرفی پزشکی در صورت مشاهده موارد بالا از بازنمودن بسته‌بندی کالا و استفاده از آن جدا خودداری فرمایید.

در صورت مشاهده هرگونه آسیب به هنگام دریافت کالا از سوی پست و یا باربری بلافاصله با پشتیبانی ۲۴ ساعته نویان طب تماس بگیرید.

کالا را چگونه ارسال کنید؟
خواهشمندیم قبل از ارسال کالا با مسئولان پشتیبانی مشتریان تماس بگیرید.

سایر شهرها
در صورتی که طبق شرایط ذکر شده در بالا هزینه بازپس فرستادن کالا بر عهده نویان طب باشد، خواهشمندیم کالا را به وسیله‌ی پست و به روش پس کرایه ارسال نمایید.

آدرس شرکت جهت بازپس فرستادن کالا:

آدرس: چهارمحال و بختیاری، شهرکرد، کوی فرهنگیان، کوچه 12متری، خیابان 11 اردیبهشت، ساختمان مرکز رشد، طبقه اول، شرکت نویان طب ابزار هوشمند

کد پستی: 8818613087

شهرکرد و بروجن
بازپس گیری کالا برای مشتریان ساکن شهر تهران توسط واحد لجستیک نویان طب انجام می‌گیرد.

هزینه پرداخت شده را چگونه دریافت کنیم؟
بعد از باز پس فرستادن کالا به نویان طب ، شما مشتریان عزیز دو انتخاب دارید:

درخواست شارژ حساب کاربری برای سفارش مجدد
هماهنگی با بخش پشتیبانی مشتریان نویان طب ، اعلام شماره کارت و واریز مبلغ توسط نویان طب

همکاران ما در فروشگاه اینترنتی نویان طب آمادگی پاسخگویی به تمامی سؤالات و ابهامات شما در خصوص فرآیند سفارش و یا ارسال را در ساعت کاری دارند.

لطفا برای ارتباط با ما با شماره 09139844100 تماس بگیرید.