خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی 5-8-10 لیتری با قیمت ارزان در فروشگاه تجهیرات تنفسی نویان طب.

 

جهت خرید، اجاره و تعمیر دستگاه اکسیژن‌ساز در استان چهارمحال و بختیاری میتوانید هم اکنون با کارشناس شرکت تماس حاصل فرمایید

کارشناسان شرکت به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سولات شما عزیزان می‌باشند.

شماره تماس

09139844100

فروش اکسیژن سازهای چینی،ایرانی، تایوانی و آمریکایی در برندهای:

  • زنیت مد
  • نایدک
  • ای ام جی
  • سوشیا
  • یوول
  • اکیومد
  • اکساز
  • اکسیژن پلاس
  • هایکونب
  • سدنا

همراه با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش در فروشگاه نویان طب.

چرا باید از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کرد؟

با توجه به نیاز روزافزون بیماران تنفسی به دریافت اکسیژن با غلظت بالا در منازل و بیمارستان‌ها، همچنین سختی شارژ کپسول‌های اکسیژن، حمل و نقل،خطر انفجار و آتش سوزی کپسول‌های اکسیژن در منازل، یکی از گزینه‌های پیش رو،خرید دستگاه اکسیژن ساز جهت استفاده آسان در منازل است.

خرید دستگاه اکسیژن ساز(oxygen concentrator) برای افرادی که نیاز به اکسیژن تراپی دارند طبق دستور پزشک بهترین جایگزین کپسول اکسیژن است.

برخلاف کپسول اکسیژن، دستگاه اکسیژن ساز نیاز به پر کردن ندارد و قادر است به طور مدام در هر ساعت از شبانه روز اکسیژن مورد نیاز بیماران را تامین و تولید نماید.

تفاوت دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری با اکسیژن ساز 10 لیتری چیست؟

یکی از شاخص‌های طبقه بندی دستگاه های اکسیژن‌ساز، میزان فلو(Flow) خروجی آنها میباشد. فلو خروجی اکسیژن ساز بر حسب لیتر بر دقیقه(LPM) اندازه‌گیری می‌شود. همان گونه که از نام این واحد اندازه‌گیری پیداست، این واحد میزان اکسیژن خروجی از دستگاه به بیمار را بر حسب میزان لیتر اکسیژن در هر دقیقه مشخص می‌کند.

پس اکسیژن ساز 5 لیتری به صورت استاندارد توانایی تولید حداکثر 5لیتر بر دقیقه اکسیژن با خلوص 93 الی 95 درصد و اکسیژن ساز 10 لیتری به صورت استاندارد توانایی تولید حداکثر 10 لیتر بر دقیقه اکسیژن با خلوص 93 الی 95 درصد را داراست.

آیا خرید اکسیژن ساز دست دوم، پیشنهاد میشود؟

دو جز اساسی در کارکرد اکسیژن ساز، کمپرسور و فیلترهای غربالی اکسیژن ساز هستند،سلامت این دو جز تاثیر چشم گیری در صدای دستگاه اکسیژن ساز و غلظت اکسیژن خروجی دستگاه دارند. در صورتی که پس از بررسی کارشناسان، سلامت این بخش ها که شامل کمپرسور، فیلتر غربالی، برد الکترونیکی و سنسورهای دستگاه بررسی شد میتوانید نصبت به خرید دستگاه اکسیژن ساز دست دوم، اقدام نمایید.

طول عمر دستگاه اکسیژن ساز چقدر است؟

اگر پس از خرید دستگاه اکسیژن ساز، از این تجهیز مطابق دفترچه راهنمای محصول استفاده نمایید و نکات نگهداری از دستگاه را رعایت نمایید میتوان از این دستگاه کارکرد 20 الی 40 هزار ساعت را انتظار داشت، البته در برخی نمونه های اکسیژن ساز، اکسیژن ساز با اعلام بوق هشدار، بیمار را از زمان سرویس دستگاه مطلع میکند.

آیا در نویان طب امکان خرید اقساطی دستگاه اکسیژن ساز وجود دارد؟

‌بله، امکان فروش قسطی دستگاه اکسیژن ساز به صورت 50 درصد نقد و مابقی طی 2 فقره چک صیادی 1 ماهه و 2 ماهه در استان چهارمحال و بختیاری فراهم شده است.