پرداخت آنلاین
نویان طب یک فروشگاه آنلاین است و شما می‌توانید تمامی سفارشات را با روش پرداخت آنلاین پرداخت کنید. با این روش فرآیند ثبت سفارش شما را تسریع می‌بخشد.

در صورتی که مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید و محل تحویل کالا در شهرهای بروجن یا شهرکرد باشد و مبلغ سفارش بالای ۴۵۰ هزار تومان باشد، هزینه ارسال رایگان خواهد شد.

در پرداخت آنلاین به این موارد نیاز دارید:

شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت بانکی عضو شتاب)
رمز دوم یکبار مصرف کارت (برای خرید آنلاین لازم است رمز دوم کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. جهت انجام این کار، به بانک مورد نظر یا اپلیکیشن بانکی خود مراجعه کنید.)
CVV2 (کدی ۳ یا ۴ رقمی است که پشت و یا روی کارت بانکی درج شده است و به عنوان کد امنیتی در پرداخت‌های آنلاین استفاده می‌شود)
تاریخ انقضا (تاریخ انقضا کارت بانکی بر روی کارت درج شده است)

رویه ارسال کالا
تحویل در استان چهارمحال و بختیاری
تمامی سفارش‌ها توسط واحد ارسال فروشگاه اینترنتی نویان طب توزیع می‌شوند.

سفارشات ثبت شده در نویان طب ظرف ۲۴ ساعت کاری در بازه‌های زمانی ۴ ساعته تعیین شده توسط شما (از ۹ صبح تا ۹ شب) تحویل داده خواهند شد.

در صورت پرداخت مبلغ سفارش به صورت آنلاین، هزینه ارسال مبلغ ثابت ۲۴ هزار تومان خواهد بود و در شرایطی که مبلغ سفارش بالای ۴۵۰ هزار تومان باشد، هزینه ارسال رایگان خواهد شد.

تحویل در سایر شهرها
به طور کلی دو رویه ارسال برای شهرستان‌ها در نویان طب وجود دارد:

پست : ارسال به آدرس دقیق مشتری، امکان رهگیری کالا از طریق پنل

باربری : ارسال به دفتر باربری شهر مشتری، تماس از دفتر باربری جهت تحویل کالا

با پرداخت آنلاین در روش ارسال از طریق پست، ۳۰ الی ۴۰ درصد از هزینه ارسال کاسته خواهد شد و بدین ترتیب می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی نمایید. (هزینه ارسال از طریق پست منطبق بر تعرفه‌های رسمی اداره پست می‌باشد).

توجه فرمایید که فاصله زمانی ثبت سفارش تا تحویل کالا برای سفارشات شهرستان‌ بین ۱ الی ۴ روز کاری خواهد بود.

پیشنهاد نویان طب در خرید با حجم بالا:
اگر جزو پزشکان یا همکارانی هستید که حجم بالایی از سفارش را در هر خرید ثبت می‌کنید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم از روش ارسال باربری استفاده کنید تا تعرفه ارسال شما کاهش بیابد. تعرفه‌های پستی برای سفارشات حجیم (بالای ۱۰ کیلوگرم) اقتصادی نیست.

۷ روز ضمانت بازگشت کالا
پس از دریافت سفارش خود از طرف فروشگاه نویان طب، امکان باز پس فرستادن و برگشت کالا در صورت گذشت کمتر از ۷ روز از تحویل کالا و عدم استفاده از کالا را دارید.

در چه شرایطی هزینه بازپس فرستادن کالا بر عهده نویان طب است؟
در صورتی که مغایرتی میان کالای ثبت شده از طریق تیم فروش نویان طب و کالای ارسال شده وجود داشته باشد. (خواهشمندیم توجه داشته باشید که دسته‌ای از کالاهای موجود در وب سایت بر اساس کشور سازنده به فروش می‌رسند).
در صورت وجود نواقص ظاهری یا عملکردی در دستگاه‌های مصرفی یا اتمام دوره انقضای مصرف کالاهای مصرفی پزشکی، هزینه بازپس فرستادن کالا به عهده نویان طب است. (توجه داشته باشید که در مورد کالاهای مصرفی پزشکی در صورت مشاهده موارد بالا از بازنمودن بسته‌بندی کالا و استفاده از آن جدا خودداری فرمایید.)
در صورت مشاهده هرگونه آسیب به هنگام دریافت کالا از سوی پست و یا باربری بلافاصله با پشتیبانی ۲۴ ساعته نویان طب تماس بگیرید.
چگونه کالا را برای نویان طبارسال کنید؟

پیش از هر چیز خواهشمندیم قبل از ارسال کالا با تیم پشتیبانی مشتریان تماس بگیرید تا در جریان ارسال کالا از سمت شما باشند. سپس با توجه به شهر خود یکی از دو روش زیر را انتخاب کنید:

شهرستان
در صورتی که کالای خریداری شده مشمول شرایط فوق بود، کالا را از طریق ارسال پستی با روش پس کرایه به آدرس زیر ارسال کنید:

چهارمحال و بختیاری، شهرکرد، کوی فرهنگیان، کوچه 12متری، خیابان 11 اردیبهشت، ساختمان مرکز رشد، طبقه اول، شرکت نویان طب ابزار هوشمند، کد پستی : 8818613087

بازپس گیری کالا برای مشتریان ساکن شهرهای  شهرکرد و بروجن توسط واحد لجستیک نویان طب انجام می‌گیرد. پس کافی است برای پس فرستادن کالای خود با تیم پشتیبانی هلثیوم هماهنگی لازم را انجام دهید.

هزینه پرداخت شده را چگونه دریافت کنیم؟
بعد از باز پس فرستادن کالا به نویان طب، دو انتخاب برای دریافت هزینه پرداخت شده دارید:

درخواست شارژ حساب کاربری برای سفارش مجدد
هماهنگی با بخش پشتیبانی مشتریان نویان طب، اعلام شماره کارت و واریز مبلغ توسط نویان طب

پشتیبانی آنلاین و تلفنی
همکاران ما در فروشگاه اینترنتی نویان طبآمادگی پاسخگویی به تمامی سؤالات و ابهامات شما در خصوص فرآیند سفارش و ارسال هستند. در صورت نیاز به مشاوره خرید می‌توانید از طریق شماره تلفن نویان طب(09139844100) و یا پشتیبانی شبکه‌های اجتماعی نویان طب، سوال خود را مطرح کنید.