NIDEK NUVO 5LIT

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شهرکرد و بروجن

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شهرکرد و بروجن

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شهرکرد و بروجن

جهت خرید، تعمیر و اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شهرکرد و بروجن و سایر شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری میتوانید هم اکنون با کارشناس شرکت تماس حاصل فرمایید، کارشناسان شرکت به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می‌باشند.

شماره تماس

09139844100

با توجه به نیاز روزافزون بیماران تنفسی به استفاده از دستگاه‌های اکسیژن ساز، مشکلات، خطر انفجار و آتش سوزی کپسول‌های اکسیژن در منازل، یکی از گزینه‌های پیش رو، اجاره‌ی این تجهیز، جهت استفاده آسان در منازل است.

download اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شهرکرد و بروجن

انفجار کپسول گاز

 

rhyl oxygen cylinder اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شهرکرد و بروجن

انفجار کپسول گاز

 

چرا باید به جای کپسول اکسیژن از اکسیژن ساز خانگی استفاده کنیم؟

1- نحوه تامین اکسیژن

همانطور که می دانید مقدار محدودی اکسیژن به شکل فشرده در کپسول های اکسیژن وجود دارد که این میزان پس از مدتی به پایان می رسد و شما موظف هستید تا کپسول خود را دوباره پر کنید و یا آن را تعویض نمایید. اما اکسیژن ساز ها هوای محیط را دریافت و تغلیض می کنند و پس از تولید اکسیژن با درجه پزشکی، آن را در خود ذخیره می نمایند. بنابراین اصلی ترین تفاوت این دو دستگاه در نحوه ی تامین اکسیژن می باشد.

۲- کپسول های اکسیژن پس از مدتی نیاز به پر شدن یا تعویض دارند

در کپسول های اکسیژن ساز مقدار محدودی اکسیژن ذخیره شده است که به مرور زمان با استنشاق شدن توسط بیمار تمام می شود. از همین رو پس از خالی شدن مخزن باید دوباره آن را پر کنید یا تعویض نمایید. همواره هزینه‌ی حمل و نقل کپسول‌های اکسیژن و شارژ مجدد آن‌ها در طولانی مدت، بالا و فرایندی زمانبر است.

۳-دستگاه‌های اکسیژن‌ساز خانگی بی خطر هستند

فشار گاز اکسیژن در کپسول های اکسیژن بسیار بالا است، این گاز با فشار بالا احتمال آتش سوٰزی و خطر انفجار را در منازل بالا می‌برد اما دستگاه های اکسیژن ساز خانگی به علت عدم ذخیره سازی اکسیژن در فشار بالا و تولید مداوم اکسیژن به صورت لحظه‌ای خطر انفجار در منازل را ندارند.

۴-دستگاه های اکسیژن ساز به جریان مداوم برق نیاز دارند

به طور کلی دستگاه اکسیزن ساز گزینه بهتری برای استفاده بلند مدت برای بیماران تنفسی می باشد. اما در مواقع اضطرار که به اکسیژن نیاز است لازم است تا کپسول اکسیژن تهیه شود.

۵- حمل و نقل دستگاه‌های اکسیژن ساز آسان تر استدستگاه های اکسیژن ساز را می توان به راحتی حمل کرد و سبک تر از کپسول های اکسیژن هستند و همچنین برای افراد سن بالا استفاده از دستگاه اکسیژن ساز به مراتب آسان تر از کپسول های اکسیژن باشد.

 هزینه اجاره دستگاه اکسیژن ساز چقدر است؟

بسته به قیمت دستگاه اکسیژن ساز این مبلغ، ۱۵ درصد قیمت کل دستگاه اکسیژن‌ساز محاسبه میشود.

چگونه میتوانم دستگاه اکسیژن ساز اجاره کنم؟

اکسیژن سازها در انواع 5 لیتری و 10 لیتری و پرتابل، جهت استفاده‌ی بیماران تنفسی در بازار ایران موجود هستند. به دلیل قیمت قابل توجه این دستگاه‌ها، همچنین استفاده‌ی دستگاه برای بیمارانی که به تجویز پزشک در دوره‌های کوتاه مدت به اکسیژن تراپی نیازمند هستند، نویان طب این تجهیزات را به صورت اجاره، به هم وطنان گرامی عرضه میکند.

جهت اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شهرکرد و بروجن و سایر استان‌های چهارمحال و بختیاری می‌توانید با مراجعه به دفتر شرکت، نسبت به اجاره دستگاه اکسیژن ساز اقدام نمایید.همچنین میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

آدرس:

چهارمحال و بختیاری، بروجن، خیابان طالقانی، کوچه گندمان، مجتمع صدرا، طبقه اول، واحد ۱۰۱

جهت خرید، تعمیر و اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شهرکرد و بروجن و سایر شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری میتوانید هم اکنون با کارشناس شرکت تماس حاصل فرمایید، کارشناسان شرکت به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می‌باشند.

شماره تماس

09139844100

جهت اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شهرستان محل سکونت میتوانید بر روی نام شهرستان کلیک بفرمایید:

سرنگ لوئرلاک چیست؟

معرفی سرنگ لوئرلاک و مزایای آن

سرنگ لوئرلاک یکی از انواع سرنگ ها می باشد که امروزه، مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. در واقع همانطور که همه ما می دانیم، امروزه یکی از بهترین و سریع ترین راه های درمان انواع بیماری ها، تزریق دارو به بدن می باشد. این تزریقات که با استفاده از سرنگ که یکی از زیر مجموعه های تجهیزات پزشکی به شمار می رود صورت می گیرد، دارای انواع مختلفی است. و همچنین باید اشاره کنیم که سرنگ های مختلفی برای انجام عملیات تزریق وجود دارند. هر کدام از انواع سرنگ ها دارای ویژگی متفاوتی می باشد که می توانید با توجه به آن ویژگی، اقدام به بهره مندی از آن کنید. اما یکی از انواع سرنگ ها، سرنگ لوئرلاک می باشد. سرنگی که این روز ها، به میزان بسیار زیادی مورد توجه همگان قرار گرفته و طرفداران بسیار زیادی دارد.